Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Nový web s tréninky
Na blogu se nějakou dobu nic nového neobjevilo, i když na něj samozřejmě myslím. Háček je v tom, že mě zaměstnává dokončení knihy o dogdancingu (jak jen doufám, že konečně projdou nově focené cviky na obálku), trénink stále úžasnějšího pana Čečny, cesty do Kladna a zpět, ztrátu času mezi tím v podobě vysedávání za školní lavicí nepočítaje, a pletení hraček, na psaní se mi tak nějak nedostává prostoru. Mimo další věci jsem se také rozhodla splnit si jedno přání a vytvořit stránky věnované jen tréninkům se mnou a Bárou, protože zde se mi obecné informace těžko udržují. Bohužel mě více baví vytváření stránek než jejich následná údržba, ale plánuji je v budoucnu ještě rozšířit, mimo jiné i o články, které budou shrnutím toho nejzajímavějšího (z mého pohledu) odsud. Zatím není v provozu katalog parkurů, nad kterým přemýšlím určitě víc jak rok, ale až (jestli) někdy bude v chodu a já budu překreslovat parkury několik let zpátky, tak se teprve od počítače nezvednu :-)

Novinkou na nich například je to, že jsou veřejně přístupné tréninkové deníky z agility, které vedu na Přední Kopanině. Protože jsem si začala vést vlastní poznámky do sešitu, už nebudou tak upovídané, ale sekvence pro ilustraci toho, co děláme, tam najdete. Na tréninkovém deníku z 10. 10. pracuji. Také nepřehlédněte Bářiny tréninky na Zbraslavi, narozdíl ode mně je pohodová a důsledná trenérka, a psi jí pod rukama vždycky prospívají.

Přeji pěkný podzimní den a zase se jdu vrátit k práci.

důkaz, že hračky zkouším na vlastních psech :-)
| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 11. 10. 2010 | 19804 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server